Blíží se konec?

Zdravím všechny hráče a hráčky,

jak jste si mohli povšimnout, posledních \"xx\" měsíců nedělám nic na serverech, servery se rozpadají, padají k zapomenutí.. bohužel je tomu tak, již není čas na vedení tohoto herního portálu.
Takže vám tady hodím menší recap všeho, když mi bylo 17 let tak jsem si řekl, že by bylo děsně geniální založit si vlastní herní portál (Jelikož v tom roce jich bylo extrémně málo) a klaplo to, téhož roku jsme měli taktéž největší boom, dosahovali jsme návštěvnosti 132 Průměrných hráčů na serverech, velkou zásluhu na tom měl IX Gaming, kterému teď tímto také děkuji.
Jakmile jsem dosáhl 18 let, založil jsem si živnost a vedl portál pod živnosti a nebudu lhát, nějakou dobu mě to bez-problému živilo, roční tržba roku 2020/2021 byla něco přes 5.000 €.
Bohužel k půlce mých 18 let jsem ztratil takovou vášeň k vedení a programování, začal jsem se starat sám o sebe a o život takový.
Každopádně jsem rád za tuto zkušenost se servery, přineslo mi to mnoho zkušeností za ty 4 roky vedení, vyvinul jsem své zkušenosti ve vývoji aplikací (C++, C#, JS), vývoji webu (HTML, CSS, PHP, JS, etc..), vývoji modifikací (Pawn) a také k vedení lidí, jelikož za ty 4 roky, se to tady měnilo jako ponožky.
Samozřejmě toto ještě není samotný konec našeho portálu, portál poběží dále, jako naše životy, ačkoliv skoro bez úprav.

Všem vám děkuji, že jste tu byli se mnou.
Speciální díky patří lidem jako je: Aleš \"JustPepe\" Klat**, Kristýna \"Krikrisim\" Ši**ová, Triplix, Dávid \"Jannesko\" Gett**, Petr \"IX Gaming\" *****, BaDumTss

 

DeadSwim | 2022-06-11 10:12:25 | 406